Στους δύσκολους καιρούς που διανύουμε, στις σκληρές προκλήσεις της εποχής που αντιμετωπίζουμε, οι Άγιες ημέρες του Πάσχα, περισσότερο συμβολικές από κάθε άλληγιορτή της Ορθοδοξίας, στηρίζουν την πορεία και οδηγούν τα βήματά μας.
Στους δύσκολους καιρούς που διανύουμε, στις σκληρές προκλήσεις της εποχής που αντιμετωπίζουμε, οι Άγιες ημέρες του Πάσχα, περισσότερο συμβολικές από κάθε άλληγιορτή της Ορθοδοξίας, στηρίζουν την πορεία και οδηγούν τα βήματά μας.