Αξιότιμε κ. Κατσίμπρα
Επιθυμώ να σας εκφράσω τις θερμές μου ευχαριστίες για την δωρεάν μεταφορά της δημοτικής φιλαρμονικής που θα λάβει μέρος κατά την τελετή της περιφοράς του επιταφίουτου Ι. Ν. «Άγιος Νεκτάριος» του ΓΝ Λαμίας.
Αξιότιμε κ. Κατσίμπρα
Επιθυμώ να σας εκφράσω τις θερμές μου ευχαριστίες για την δωρεάν μεταφορά της δημοτικής φιλαρμονικής που θα λάβει μέρος κατά την τελετή της περιφοράς του επιταφίουτου Ι. Ν. «Άγιος Νεκτάριος» του ΓΝ Λαμίας.