ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ - ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΔΙΟΙΚΗΤΗ ΜΕ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΝΕΦΡΟΠΑΘΩΝ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
kthan
891 view(s)
Την Τετάρτη 24 Αυγούστου 2016 πραγµατοποιήθηκε συνάντηση του ∆ιοικητή του Γενικού Νοσοκοµείου Λαµίας, κ. Παναναγιώτη Ζυγούρη, µε εκπρόσωπο του Συλλόγου Νεφροπαθών Φθιώτιδας......
Την Τετάρτη 24 Αυγούστου 2016 πραγµατοποιήθηκε συνάντηση του ∆ιοικητή του Γενικού Νοσοκοµείου Λαµίας, κ. Παναναγιώτη Ζυγούρη, µε εκπρόσωπο του Συλλόγου Νεφροπαθών Φθιώτιδας......